Přeskočit na hlavní nabídku
The Pink Floyd Legacy

Rock / Pop

Vstupenky - The Pink Floyd Legacy

1 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

The Pink Floyd Legacy - více informací

ZMĚNA TERMÍNU Z 22.4. NA 13.11.2020

Mega Tone Concert Agency hrdě představuje novou senzační tributovou kapelu - Pink Floyd Legacy, představující vokální talenty Durgu McBroom a Andy Caine na oslavu 55. výročí ikonické britské kapely.

Durga McBroom zpívala s Pink Floyd po celou dobu “Momentary Lapse of Reason” a “Division Bell” turné, účinkovala nejen na živých albech “The Delicate Sound of Thunder” a “PULSE” ale i na studiových “The Division Bell” a “The Endless River”. Také vystupovala na solo turné Davida Gilmoura v roce 2001.

Na scéně se k ní přidá mezinárodní profesionální zpěvák a skladatel písní Andy Caine. Andy pracoval s rozmanitým množstvím umělců včetně Madonny, Robbie Williamse, Take That a Briana Eno.

Doprovázet je bude fantastická kapela osmi účastníků z Británie spolu se strhujícím světelným a vizuálním představením. Pink Floyd Legacy zahrají všechny klasické písně od raných časů Syda Barretta až po poslední žívé turné včetně “Time”, “Money”, “Another Brick In The Wall” a “Comfortably Numb” a také nenapodobitelný kasický hit - ”The Great Gig In The Sky”.

Nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek!