Přeskočit na hlavní nabídku
  1. Hlavní stránka
  2. Hudba
  3. Rock / Pop
  4. The Pink Floyd Show UK
The Pink Floyd Show UK

Rock / Pop

Vstupenky - The Pink Floyd Show UK

1 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 1

The Pink Floyd Show UK - více informací

The Pink Floyd Show UK - světoznámý tribute - projekt z Velké Británie - na podzim a v zimě 2019 rozšiřuje obzory a podnikne velkolepé turné po městech Ruska, Kazachstánu, Běloruska a evropských zemí!

Turné s názvem Brick in the Wall bude věnováno 40. výročí alba The Wall, které bylo nahráno v roce 1979 skupinou Pink Floyd. Deska The Wall byla prodána po celém světě v množství 23 milionů kusů, čímž se stala multiplatinovou a umístila se na 87. místě v seznamu 500 největších alb všech dob, podle časopisu Rolling Stones.

The Pink Floyd Show UK představí písně z alba The Wall, stejně jako nejlepší z nejlepších písní z dílny Pink Floyd. Příjemným překvapením pro fanoušky skupiny bude to, že se turné zúčastní zpěvačka z původního složení skupiny Pink Floyd - Durgy McBroom.

Durga McBroom působila jako doprovodná zpěvačka skupiny Pink Floyd v letech 1987 až 1994, a podílela na nahrávání 4 desek: Delicate Sound Of Thunder, The Division Bell, Pulse a The Endless River. V roce 1994 se Durga McBroom zúčastnila světově proslulého živého koncertu P.U.L.S.E. v londýnském Earls Court. Na našem turné vystoupí s neuvěřitelnou vokalizací - The Great Gig In The Sky.

Nadšené recenze publika po turné v roce 2018, věnovaném vzpomínce na zakladatele skupiny Pink Floyd, duchovního vůdce psychedelického trendu v rockové hudbě a jedné z jeho nejzáhadnějších postav - Syda Barretta, byly základem pro to, aby i na tomto turné zaznělo několik skladeb z jeho nesmrtelné tvorby.

Působivé LIVE show - profesionální integrace video instalací, zvukové a světelné performance - nezanechá lhostejným ani jednoho jediného fanouška skupiny!