Přeskočit na hlavní nabídku
Two Steps From Hell

Vážná hudba

Vstupenky - Two Steps From Hell

6 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 4

Mezinárodní akce

Počet akcí: 2
Počet zobrazených akcí: 6 z 6

Two Steps From Hell - více informací

ZMĚNA TERMÍNU!

Vážení fanoušci, vzhledem k aktuální situaci se bohužel nemohou konat koncerty Two Steps From Hell v původních termínech 17. a 18. dubna 2020 v O2 universu.

Oba koncerty se uskuteční v nových termínech, a to 29. dubna 2021 a 30. dubna 2021.

Prodej vstupenek na nové termíny bude zahájen 17. března 2020 v 9 hodin v síti Ticketmaster.

Vstupenky zakoupené na původní termíny zůstávají v platnosti, a to následovně:

- Vstupenky na 17. 4. 2020 platí na nový termín 29. 4. 2021.
- Vstupenky na 18. 4. 2020 platí na nový termín 30. 4. 2021.

Děkujeme za pochopení a trpělivost při řešení nastalé situace. ________________________________________

Kdykoli ve vzduchu cítíte obrovské emoce, napjaté očekávání a dechberoucí intenzitu, můžete si být jistí, že hudba Two Steps From Hell není daleko. Přední světoví skladatelé epické hudby Thomas Bergersen a Nick Phoenix se svým projektem zavítají do Prahy, kde předvedou unikátní vystoupení s orchestrem a pěveckým sborem.

Thomas Bergersen a Nick Phoenix se svojí kalifornskou produkční společností Two Steps From Hell překonávají snad každý streamovací rekord. Díky čtyřem miliardám přehrání na YouTube, miliardou přehrání na dalších streamovacích službách a čtyřem platinovým deskám, se Two Steps From Hell právem řadí mezi jedny z nejúspěšnějších hudebních projektů v historii.

Písně jako „Protectors of the Earth“, „Heart of Courage“, „Victory“ či „Archangel“ rezonují se srdečními tepy milionů fanoušků po celém světě a dokonale doplňují filmové ukázky, kterých jsou součástí. Ve snímcích „Avengers: Endgame“, „Aquaman“ nebo „Jurassic World“ a dalších, na slavnostním zahájení olympijských her, ale i v reklamních kampaních nadnárodních společností - tam naleznete hudbu Two Steps From Hell zaručující jistý úspěch a nenahraditelnou hudební součást.

Two Steps from Hell se vydávají se svými soundtracky na živé koncertní turné po celé Evropě s orchestrem, pěveckým sborem a sólisty, na kterém nevynechají ani Prahu a tuzemským fanouškům tak nabídnou vzrušující show působící na všechny lidské smysly. Napínavá cesta světem epické hudby, (nejen) lidské fantazie, hudební mystiky, dramatu a jedinečných tónů Thomase Bergersena a Nicka Phoenixe slibuje jedinečný a nezapomenutelný prožitek.