Přeskočit na hlavní nabídku
Ústecké devadesátky 2019

Taneční / Elektronická hudba

Vstupenky - Ústecké devadesátky 2019

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Ústecké devadesátky 2019 - více informací

Jsme husákovi děti. A jsme z Ústí. Řekli jsme si, že si i my v Ústí nad Labem zasloužíme pořádný mejdan a vzpomínku na naše mládí. Nebaví nás jezdit do Prahy, do Brna nebo kamkoliv jinam. Chceme se bavit doma. Rozhodli jsme se takovej mejdan udělat u nás. Jsme banda, která se ráda baví a ráda vzpomíná. Budeme rádi, když zavzpomínáte s námi a přidáte se v neděli 23. června 2019 k nám. Hvězdy 90tých let porvé v Ústí nad Labem! 2UNLIMITED, SNAP!, CAPTAIN JACK, EAST 17, MILLI VANILLIA. K tomu DJ Pavel Cejnar a ONDRAY. Buďte u toho s námi v Letňáku.

VYSTUPUJÍCÍ:

2UNLIMITED
Eurodance skupina založená v roce 1991. Jednalo se o projekt belgických producentů Jean-Paula DeCostera a Phila Wilda. Skupinu tvořilo nizozemské pěvecké duo, rapper Ray Slijngaard (nar. 1971) a zpěvačka Anita Doth (nar. 1971). Během prvních pěti let dosáhli výrazných úspěchů, měli šestnáct hitů jako například „Get Ready For This“, „Twilight Zone“, „No Limit“ nebo „Tribal Dance“. Celosvětově prodali přes 18 miliónů alb. Aktuálně vystupuje se zpěvačkou Kim.

SNAP!
Snap! je německá Eurodance skupina založená v roce 1989 producenty Michael Münzing a Luca Anzilotti. Členové skupiny se během let několikrát změnili. Jejich nejznámější hity jsou "The Power" a "Rhythm Is a Dancer". Oba hity obsadily první příčky ve světových hitparádách.

CAPTAIN JACK
Captain Jack je německé hudební duo, které dosáhlo největšího úspěchu v druhé polovině devadesátých let dvacátého století. Captain Jack produkovali skladby v hudebním stylu eurodance.
Zakládajícími členy skupiny byli Liza Da Costa, zpívající refrény, a bývalý člen americké vojenské posádky v Německu, afroameričan Franky Gee, který Lizin zpěv doplňoval nápěvy používanými při výcviku americké námořní pěchoty.
Captain Jack na sebe upoutávali především svými klipy, které byly stylizovány do podoby vojenských cvičení, v nichž za doprovodu polonahých komparsistek účinkovali protagonisté skupiny oblečeni do uniforem důstojníků americké armády.
Současními protagonisty jsou Bruce Lacy a Michelle Stanley

EAST 17
East 17 je anglický pop boy band skládající se z členů Terry Coldwell, Robbie Craig od roku 2014. Originální složení obsahovalo také John Hendy, Brian Harvey and Tony Mortimer.
Skupina dosáhla 18ti top-20 signů a čtyř top-10 albumů a byla nejpopulárnějším boybandem během časných a středních devadesátek, jejich největšími rivaly byli Take That. Jejich nejznámějšími hity jsou "House of Love" a "Let It Rain".
Skupina prodala přes 18 million alb celosvětově a jen ve svém rodišti, East 17 byli zapsáni do historie svými 1.8 milliony alby and 1.8 milliony singly v Anglii.

MILLI VANILLI
Milli Vanilli byla hudební skupina, velmi populární na přelomu 80. a 90. let 20. století. Hrála pop a R&B. Skupinu vytvořil roku 1988 manažer Frank Farian (v minulosti manažoval např. Boney M), a to ze dvou zpěváků, tanečníků a modelů: Francouze Faba Morvana a Němce Roba Pilatuse. První album Girl You Know It's Truezaznamenalo obrovský komerční úspěch a skupina byla nominovaná roku 1990 na americkou Grammy v kategorii Nejlepší nový umělec (Best New Artist).

DJ PAVEL CEJNAR
Dlouholetý moderátor rádia Evropa 2. DJ největších českých večírků. Nesmí chybět na žádné akci s hvězdami 80tých a 90tých letech. Milovník Noci v Roxbury a hitu "What is Love". Objevil se v několika televizních pořadech. Moderátor pořadu Jak se staví sen a reality show Vyvolení. Milovník a tvůrce legendárních mejdanů.

ONDRAY
Dlouholetý residentní DJ rádia Evropa 2 a pořadu Dance Exxtravaganza. Rodilý ústečák. Milovník taneční muziky, který se svými party procestoval všechny kouty světa. Od Zrce v Chorvatsku, přes Ibizu, New York, Saint Tropez až po Dubaj. Jeho poslední singl "Escalate" byl součástí jednoho z nejsledovanějších seriálů globální Netflix TV - Sense8. Jeho pořad vysílá každé pondělí dopoledne španělské rádio Beachgrooves.