Přeskočit na hlavní nabídku
Domovská stránka

Muzea / Výstavy

výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…

Akce

41 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 41
Počet zobrazených akcí: 20 z 41

Více

Událost kulturního podzimu: „Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…“. Velkolepá multidimenzionální výstava impresionistů se 3D zvukem od 18. září ve Foru Karlín.

Pražské Forum Karlín se od pátku 18. září stane dějištěm unikátní výstavy Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir.... Na ploše více než 2 000 m2 se představí mistrovská díla proslulých impresionistů v projekcích doplněných prostorovými zvukovými efekty. Bylo nebylo návštěvníky vícerozměrnou cestou provede érou impresionistů, včetně Degase, Signaca a Kubišty – vskutku mimořádně intenzivní a inspirativní zážitek za velmi příznivou cenu!

Výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir... je zároveň symbolickým impulsem k restartu živé zábavy po předcházejícím období, kdy byla výrazně utlumena. Živá zábava znamená jít ven s přáteli a rodinou, setkat se s lidmi, na chvíli odložit problémy, příjemně povzbudit smysly a mozek. Prostřednictvím živé zábavy můžeme objevovat nové věci, být svědky něčeho jedinečného.

Všechna aktuální protipandemická opatření budou samozřejmě respektována: ve Foru Karlín bude zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery, dezinfekce rozmístěné ve všech prostorech či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.

Popisovat Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… slovy je velmi těžké, protože je to opravdu výjimečná záležitost. Je to jako snažit se popsat pocity při vzletu letadla někomu, kdo nikdy neletěl,“ říká producent výstavy Serge Grimaux a dodává: „Stejný typ spektakulární výstavy je v současné době s velkým úspěchem prezentován v mnoha hlavních městech po celém světě. Jsem hrdý na to, že mohu tento nový koncept představit v České republice. V těchto dnech nejistoty je jedna věc jistá – musíme chodit ven. Potřebujeme znovu sdílet nádherné okamžiky s lidmi, které máme rádi, a těmi, na kterých nám záleží. Jsem přesvědčen, že díky proměně Fora Karlín v magické místo lidé rádi přijmou naše pozvání na velkolepou cestu, kterou jsme pro ně připravili.“

Nejčastější dotazy

Vzhledem k nedávnému povinnému dvoutýdennímu zákazu činnosti, o kterém rozhodla vláda, výstava Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…  bude od pondělí 12. října do neděle 25. října pozastavena. Držitelé vstupenek na představení, která měla být uvedena během těchto dvou týdnů, mohou dle vlastního rozhodnutí buď požádat o výměnu vstupenek na dny od úterý 27. října nebo získat okamžitou finanční náhradu. Budeme se na vás těšit v bezpečném prostředí, které Fórum Karlín nabízí, a věřte, že pohlcující zážitek z výstavy vás ohromí, jakmile v úterý 27. října obnovíme naše aktivity.

Pondělí - Pátek
Dospělý: 295 Kč
Dítě (6-15): 145 Kč *Děti do 6 let mají vstup zadarmo
Student a senioři (nad 65 let): 195 Kč
Rodina: 795 Kč/skupina *Rodina = 2 dospělí, 3 děti
Skupina: 195 Kč/osoba *Skupina = minimálně 15 osob, pro zakoupení těchto vstupenek nás prosím kontaktujte
Základní školy: 95 Kč/osoba *Základní školy = minimálně 15 osob, pro zakoupení těchto vstupenek nás prosím kontaktujte

Sobota - Neděle
Dospělý: 345 Kč
Dítě (6-15): 195 Kč *Děti do 6 let mají vstup zadarmo
Student a senioři (nad 65 let): 245 Kč
Rodina: 895 Kč/skupina *Rodina = 2 dospělí, 3 děti

ZTP/P sleva: 145 Kč/osoba. Doprovod má vstup zadarmo *Pro zakoupení ZTP vstupenek nás prosím kontaktujte.

  • U každé kategorie je také možnost dokoupit VIP UPGRADE. VIP UPGRADE umožní návštěvníkovi vstup na výstavu v jakoukoliv dobu – bez ohledu na to, zda jsou časové sloty obsazené.
  • VIP UPGRADE dále také obsahuje 1x sklenici prosecca, vína, piva nebo jiného perlivého nápoje.
  • Klasický VIP UPGRADE je možné zakoupit za příplatek 195 Kč, pro rodiny je zde možnost VIP UPGRADE FAMILY za 395 Kč, který platí pro všechny členy této kategorie (*2 dospělí a 3 děti).

Ve Foru Karlín bude zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery, dezinfekce rozmístěné ve všech prostorech či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.