Protože skvělé zážitky zůstávají navždy

Náš Collector ticket (sběratelská vstupenka) je tou nejlepší cestou, jak si uchovat ty nejskvělejší vzpomínky z tvého úžasného koncertu. Je to platná vstupenka, kterou si můžeš pověsit kolem krku a vyrazit na akci.

Co je na naší sběratelské vstupence nejlepší? Můžeš si ji vzít po akci domů jako suvenýr, který ti bude připomínat nezapomenutelné zážitky z koncertu. Collector ticket prostě musíš mít!

Jejich dostupnost je omezená, protože jsou vyrobené na zakázku... Takže neváhej a objednej si ten svůj!

Přečti si odpovědi na často kladené otázky

Sběratelskou vstupenky si můžeš zakoupit na tyto akce:

Vzhledem k mimořádným okolnostem je doručení poštou momentálně nedostupné a proto nelze objednat Collector ticket do dalšího oznámení.

Často kladené otázky

Co je Collector Ticket?

Collector Ticket je sběratelská vstupenka zhotovená na zakázku speciálně na určité akce. Velikost sběratelské vstupenky se rovná velikosti kreditní karty, takže je velice pohodlné ji nosti kolem krku na šňůrce, kterou k ní dostaneš zdarma.

Když si objednáš 4 sběratelské vstupenky, tak dostaneš čtyři 4 kartičky a 4 šňůrky.

Jak funguje tato sběratelská vstupenka?

Sběratelská vstupenka funguje úplně stejně jako každá jiná vstupenka. Má svůj unikátní kód, kterým se prokážeš u vstupu na akci. A pak už zbývá jediné: užít si koncert!

Jediná výjímka jsou akce, které exkluzivně používají mobilní vstupenky. Pak na sobě sběratelská vstupenka nemá žádný kód a slouží pouze jako památka, kterou si můžeš odnést domů.

Kdy obdržím svou sběratelskou vstupenku?

Tvou sběratelskou vstupenku ti pošleme, co nejdříve to půjde. Běžně ji obdržíš týden před akcí, ale i dříve. Nejsme schopni určit přesné datum doručení z důvodu výroby sběratelské vstupenky na zakázku na každou akci zvlášť.

Pokud do akce zbývá méně než týden a ty jsi stále svou sběratelskou vstupenku neobdržel/a, co nejdříve kontaktuj naši zákaznickou podporu.

Kolik sběratelská vstupenka stojí?

Za sběratelskou vstupenku zaplatíte o 149 Kč více než je cena za normální vstupenku.

Mohu si zakoupit sběratelskou vstupenku společně s normální vstupenkou?

Ano, je to možné. Doručení vstupenek však nebude probíhat současně. Standardní vstupenky budou odeslány do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky, Collector Ticket bude odeslán později, nejpozději 2 týdny před konáním akce.

Musím nosit tuto vstupenku kolem krku?

Můžeš ji nosit jakkoliv a kdekoliv. Vstupenku jen musíš mít stále u sebe pro případ možné kontroly pořadatelem během celé akce.

Prohlášení: Konečný produkt se může lišit od obrázku zobrazeného na webové stránce.
Collector Ticket je sběratelskou vstupenkou. Opravňuje držitele k jednorázovému vstupu na akci a pouze na zakoupené místo k stání či sezení, pokud není pořadatelem uvedeno jinak. Neobsahuje žádné další výhody, pokud nebyly součástí vstupenky. Neopravňuje držitele ke vstupu do zákulisí.

Potřebuješ pomoc? Kontaktuj nás: Podpora.