Mobilní aplikace Ticketmaster


Pro Ticketmaster je nejdůležitější, abyste vždy dostali vstupenky na akce, které chcete vidět. Proto jsme navrhli naši aplikaci tak, aby bylo opravdu snadné si prohlížet a kupovat vstupenky na akce, které máte rádi.

Odpočítávání do zahájení prodeje

Našel si akci, na kterou prostě musíš jít? Použij funkci ‘Připomenout‘ a až vstupenky půjdou do prodeje, my ti pošleme upozornění.

Co se děje

Chceš jen brouzdat a prohlížet si, co se děje ve tvém okolí? Klidně! Náš algoritmus vybral nejpopulárnější akce pod jednu záložku, takže se můžeš podívat, co nakupují ostatní.

Tvůj telefon je tvoje vstupenka

Rozluč se s PDF a tištěnými vstupenkami. Jakmile si vstupenku stáhneš, budeš ji mít ve svém telefonu, ať budeš kdekoliv. Nepotřebuješ data nebo WiFi, stačí jen dostatečně nabitá baterie.

Nové funkce pro lepší zážitek

Naši aplikaci neustále aktualizujeme a přidáváme nové funkce, díky kterým je aplikace nejlepším místem pro nákup vstupenek. Stáhněte si ji nyní a podívejte se na nejnovější aktualizace.

Užitečné informace a často kladené dotazy

S mobilní aplikací Ticketmaster si jednoduše vstupenky vyhledáš a zakoupíš. Pak již jen stačí vyrazit ven za zábavou. Zde jsou některé často kladené dotazy.

Jak často se aplikace aktualizuje?

Neustále se snažíme naši aplikaci vylepšovat, aby nákup vstupenk na vybrané akce proběhl co nejhladčeji. Aplikace se aktualizuje pravidelně a automaticky.

Co se stane, když si koupím nový telefon, ve kterém nemám mobilní aplikaci Ticketmaster?

Nainstaluji si mobilní aplikaci Ticketmaster a přihlaš se. Tvoje přihlášení se automaticky objeví.

Zratil/a jsem telefon a nemohu se přihlásit.

Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu ticket@ticketmaster.cz