O nás

Kdo je Ticketmaster?

Společnost Ticketmaster je světovou jedničkou v oblasti prodeje vstupenek, která se pyšní řadou špičkových technologických řešení a bezkonkurenčním dosahem. Má za sebou již více než čtyřicet let zkušeností na trhu a v roce 2017 prodala více než 500 milionů vstupenek po celém světě. Společnost Ticketmaster působí ve 29 zemích a jedním z nejnovějších přírůstků do její rodiny je také Česká republika.

Firma Ticketpro se stala součástí společnosti Ticketmaster, aby mohla i nadále poskytovat fanouškům ty nejlepší možné služby spojené s prodejem vstupenek. Sdílíme stejné nadšení i závazek vůči fanouškům, a společně tak můžeme v České republice poskytovat tyto služby ještě lépe.

Jak se změní nabízené služby?

Jsme experti ve svém oboru a jediná změna je, že se stáváme součástí většího týmu. Kromě toho budeme zavádět nové nástroje, které umožní ještě lépe poskytovat prvotřídní služby prodeje vstupenek a umožní každému fanouškovi odemknout zcela nový svět živé zábavy.

Informace ke změně prodejního systému

Po přechodnou dobu bude prodej probíhat ve dvou odlišných systémech, děkujeme za Vaši trpělivost.

Vaše vstupenky zakoupené v síti Ticketpro zůstávají samozřejmě stále platné a vy si je můžete stáhnout nebo si zkontrolovat stav objednávky po přihlášení na adrese shop.ticketpro.cz