O nás

Kdo je Ticketmaster?

Společnost Ticketmaster je světovou jedničkou v oblasti prodeje vstupenek, která se pyšní řadou špičkových technologických řešení a bezkonkurenčním dosahem. Má za sebou již více než čtyřicet let zkušeností na trhu a v roce 2017 prodala více než 500 milionů vstupenek po celém světě. Společnost Ticketmaster působí ve 29 zemích a jedním z nejnovějších přírůstků do její rodiny je také Česká republika.

Firma Ticketpro se stala součástí společnosti Ticketmaster, aby mohla i nadále poskytovat fanouškům ty nejlepší možné služby spojené s prodejem vstupenek. Sdílíme stejné nadšení i závazek vůči fanouškům, a společně tak můžeme v České republice poskytovat tyto služby ještě lépe.

Jak se změní nabízené služby?

Jsme experti ve svém oboru a jediná změna je, že se stáváme součástí většího týmu. Kromě toho budeme zavádět nové nástroje, které umožní ještě lépe poskytovat prvotřídní služby prodeje vstupenek a umožní každému fanouškovi odemknout zcela nový svět živé zábavy.

Informace ke změně prodejního systému

Vaše vstupenky zakoupené v síti Ticketpro zůstávají samozřejmě stále platné. Pokud potřebujete informaci ohledně vašich objednávek v systému Ticketpro, použijte prosím náš kontaktní formulář.