Ticketmaster
o nás

Ticketmaster Česká republika, a.s

Společnost Ticketmaster je světovou jedničkou v oblasti prodeje vstupenek, která se pyšní řadou špičkových technologických řešení a bezkonkurenčním dosahem. Má za sebou již více než čtyřicet let zkušeností na trhu a v roce 2019 prodala více než 500 milionů vstupenek po celém světě. Společnost Ticketmaster působí ve 32 zemích a v roce 2017 zahájila činnost také v České republice.

Ticketmaster Česká republika, a.s. spolupracuje s celou řadu pořadatelů, zabývá se komplexním řešením prodeje vstupenek. Zajišťuje prodej vstupenek prostřednictvím své prodejní sítě, kterou tvoří internetový prodej, obchodní oddělení společnosti a síť prodejních míst po celé ČR. Poskytuje řadu nástrojů, produktů a služeb, které umožňují snadný nákup a odemykají fanouškům svět zábavy.

Kontakt pro zákazníky

Pro více informací navštivte naše stránky Podpory nebo nás kontaktujte.

Kontakt pro pořadtele

Navštivte naše B2B stránky a podívejte se, co všechno pro vás můžeme udělat. Nebo nás rovnou kontaktujte.

Sídlo

Ticketmaster Česká republika, a.s.
Jungmannova 26/15, Nové Město, 110 00 Praha 1
IČ: 60192577
Spisová značka: B 2249 vedená u Městského soudu v Praze

Ostatní

Valná hromada společnosti Ticketmaster Česká republika, a.s. rozhodla dne 31. července 2018 o přeměně zaknihovaných akcií na akcie listinné. 1.280 ks kmenových akcií na jméno v zaknihované podobě ve jmenovité hodnotě 5.000,- Kč se přemění na 1.280 ks kmenových akcí na jméno v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 5.000,- Kč.