Přeskočit na hlavní nabídku

Chapeau Rouge - vstupenky

Jakubská 2, 11000 Praha 1, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

2 akce/akcí

Vybrat datum

Informace o místě konání

Chapeau Rouge

Každý den DJs, koncerty a performance. Podporujeme barovou, taneční a sub – kulturu.
Chapeau je ojedinělým místem v samotném centru Prahy, datující svou existenci již od roku 1919. Střetávají se zde návštěvníci a účinkující z celého světa, hudební produkce probíhá často ve všech třech patrech najednou, a tak není neobvyklé v baru poslouchat produkci funky Dje, o patro níž třeba moderní house a 7 metrů pod zemí indierock či hardcoreovou kapelu. Vzhledem k lokaci není v Chapeau omezena doba hraní, takže koncerty i Djs končí až nad ránem. Zvuková aparatura a související technické vybavení jsou v klubu kompletně obměněny na vynikající úroveň.
V současnosti má Chapeau vedle baru v přízemí ještě dvě podzemní patra. -I. patro (Dance Club) je věnováno taneční hudbě a každý den po celý rok hrají v tomto prostoru špičkoví zahraniční a domácí DJ's. Vstup je do tohoto patra zdarma. -II. patro (Underground Club) je nejnověji zpřístupněným místem v Chapeau, jeho dramaturgie je zaměřena na živé koncerty nezávislých kapel, vystoupení performerů a také na projekce, multimediální projekty a divadlo.

Doprava
Nejlépe metrem na stanici Náměstí Republiky nebo Staroměstská a poté pěšky. Klub se nachází kousek od Staroměstského náměstí.