Přeskočit na hlavní nabídku
Divadlo Gong

Divadlo Gong - vstupenky

Sokolovská 969/191, 19000 Praha 9, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Informace o místě konání

Divadlo Gong

Divadlo Gong nabízí návštěvníkům nejen představení divadelních souborů z Prahy a okolí, ale i hudební vystoupení různých žánrů včetně pravidelných jazzových večerů. Kromě těchto pořadů nabízíme prostory Divadla Gong k pronájmu na různé kulturní akce či firemní meetingy. Programy i pronájmy probíhají v prostorách Velké nebo Malé scény s divadelním nebo stolovým uspořádáním, vždy podle typu pořadu.
Významnou součástí programové nabídky jsou divadelní představení pro děti v rámci projektu Gong dětem. Uvedli jsme stovky inscenací v podání různých souborů, ale hlavním nositelem a tvůrcem většiny představení je po celou dobu trvání tohoto projektu Divadlo AHA! Právě tento soubor má největší zásluhu na tom, že v Gongu se již více než deset let pro děti pravidelně hraje, a tak už je možné mluvit o jisté tradici.
Zvláštností je, že jsou uváděny inscenace pro všechny věkové kategorie dětí i mládeže. Dramaturgie tohoto projektu staví především na klasických dílech české literatury, ale v nabídce jsou také nové původní inscenace, které byly napsány právě pro Gong dětem.
Ročně Gong navštíví více než dvacet tisíc nejmladších diváků, a to je rozhodně důvod, proč v úspěšné tradici pokračovat. Představení pro děti je možné navštívit nejen se školou či školkou, ale i individuálně.

Doprava
Metro B - stanice Českomoravská
Tramvaj: 14, 16 - stanice Divadlo Gong
Vlak - Nádraží Libeň, Nádraží Vysočany