Přeskočit na hlavní nabídku
Divadlo IMAGE

Divadlo IMAGE - vstupenky

Národní 25, 11000 Praha 1, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Informace o místě konání

Divadlo Image

IMAGE Black Light Theatre
Divadlo Image je stálicí mezi scénami unikátního českého žánru, černého divadla.
Za dobu své téměř 30tileté existence stalo pevnou součástí pražské kultury, dobře známou Pražanům, návštěvníkům Prahy, ale i publiku v zahraničí. Má za sebou přes sto zahraničních zájezdů po Evropě, ale také do Spojených Arabských Emirátů, Macaa, Jižní Koreje, Hongkongu, Indie, Izraele, Turkmenistánu, Ruska a Bahrajnu. Svojí tvorbou posunulo vývoj žánru na špičkovou úroveň a od původní, jednoduché formy černého divadla dospělo k současnému divadlu syntetickému a koncentrovanému na chytrou a kvalitní zábavu. Soubor si vypracoval vlastní styl. Brilantně využívá černodivadelní techniky, prvky moderního tance, originální kostýmy, pantomimu a neverbální divadlo i kontakty s publikem. Mystifikace, precizní provedení vizuálních triků, hravost autorů, přesvědčivé výkony herců i tanečníků a touha bavit sebe i diváka, to vše směřuje k dosažení cíle souboru: hrát pro živé publikum živoucí divadlo.
Více než 8000 odehraných představení a téměř dva milióny diváků během pětadvaceti let jistě není jediným měřítkem úspěchu Divadla IMAGE. Tím nejdůležitějším je a zůstane spokojenost publika.
V roce 2016 vybudovalo Divadlo IMAGE v samém centru Prahy nový moderní sál s komfortním hledištěm, divadelní kavárnou, dostatečně velkým jevištěm i technickým zázemím. Na repertoáru divadla je v současné době pět titulů: „Cabinet“, „Black Box“, „Afrikania“, „Galaxia“ a „The Best of Image“.

Další informace k divadlu
Divadelní sál se otevírá 30 minut před začátkem představení.
Představení je nonverbální a trvá 80-90 minut bez přestávky.
Divadlo má bezbariérový vchod, výtah, i bezbariérové WC.

Doprava
Metrem - Nejbližší stanice Národní třída (linka B) cca 2 min chůze, případně Můstek (linka A, linka B) cca 5 min. chůze od divadla.
Tramvají
Nejbližší tramvajové stanice Národní třída nebo Národní divadlo linky 1, 2, 9, 12, 18, 22, 23, 25, 92, 93, 97, 98, 99
Autem
Parkování v historickém centru Prahy je velmi omezené a zpoplatněné.
Pokud budete mít štěstí, nejblíže můžete zaparkovat na placeném stání přímo na Národní třídě. Dále se Vám nabízí možnost zaparkování Vašeho vozu v podzemním parkovišti Národního divadla nebo na Slovanském ostrově u paláce Žofín.