Přeskočit na hlavní nabídku

DRFG Arena - vstupenky

Křídlovická 34, 60300 Brno, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

1 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 1

Informace o místě konání

DRFG Arena

DRFG Arena

DRFG Arena, také známá pod názvem Hala Rondo a HC Kometa Brno, je největší víceúčelovou arenou v Brně. Stavba začala v roce 1972 a dokončena byla v roce 1982. V areně se konají koncerty, školící semináře, nejrůznější sportovní soutěže, vystoupení tanečních a baletních souborů atd.
Kapacita haly pro hokejové zápasy je 7700 diváků.

Aréna má výborné geografické umístění. Nachází se ve čtvrti Staré Brno, tedy nedaleko vlakového i autobusového nádraží města Brna a 15 minut chůze od samotného centra města.

Parkování
Parkování v okolí haly je u velkých akcí složité. Doporučeno je odstavit automobil na některém z blízkých parkovišť a k hale se dopravit pomocí MHD. Využít můžete např. parkoviště P+R u Ústředního hřbitova (177 míst) a parkoviště u brněnského výstaviště (850 míst).

Doprava
DRFG Arena se nachází ve středu města a proto doporučujeme využít k přepravě MHD (nebo chůzi). Vzdálenost z autobusového i vlakového nádraží i z Mendlova náměstí je vždy cca 1 km a 3 minuty jízdy MHD.
K areně se dostanete autobusy č. 44 a 84. Pro výstup použijte stanici Křídlovická. Možná je i doprava tramvají.
Jízdní řády brněnských autobusů a tramvají naleznete na stránkách dopravního podniku www.dpmb.cz

Historie akcí
V hale od jejího vzniku proběhlo mnoho sportovních a kulturních akcí. Ze sportovních akcí jmenujme např. Mistrovství světa v kuželkách v roce 1982, Fed Cup 1998: čtvrtfinále Česko - Švýcarsko
Santa Claus Cup 2007, Arenacross Rondo Brno, zápas mezi Jágr team – VSK Technika Brno v r.2008,
Fed Cup 2009 : semifinále Česko - USA či Hokejová exhibice – Morava vs Čechy v r. 2011.

Na jevišti v DRFG Areně např. vystoupili tyto kapely a interpreti: Alice Cooper, Elán, Judas Priest, Uriah Heep, Lord Of The Dance, Kryštof, Karel Gott, Tom Jones, Jean Michael Jarre, Daniel Landa, Alexandrovci, Gipsy Kings, David Copperfield, Team.