Přeskočit na hlavní nabídku

Sono Centrum - vstupenky

Veveří 113, 61600 Brno, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

16 akce/akcí

Vybrat datum

Počet zobrazených akcí: 16 z 16

Informace o místě konání

Sono Centrum

Sono Centrum

Sono Centrum je víceúčelová stavba v Brně-Žabovřeskách. Devítipatrová budova, která sdružuje hotel, hudební klub, konferenční sál a restauraci byla slavnostně otevřena v r. 2014. Zajímavá prosklená budova, je dílem architekta Františka Šmédka.
Hudební klub má kapacitu okolo 1200 míst ke stání nebo 700 k sezení. Sál tvoří plocha a dva ochozy, VIP prostor a pět barů. Koncertní sál má tři podlaží se dvěma velkými balkóny a čtyřmi bary, velkorysé pódium, taneční parket, funkční vzduchotechniku a prostorné a patřičně vybavené zázemí pro účinkující.
Kromě hudebních produkcí všech žánrů se zde pořádají též tanečními party, kongresy, festivaly a dalšími kulturním a společenské události, pro něž je vždy prostor adekvátně upraven.

Parkování
Parkování přímo v areálu Sono Centra je možné v hlídaném garážovém stání. K dispozici je až 90 parkovacích míst. Pro hotelové hosty je parkování zdarma.
Aktualizované informace týkající se parkování v centru Brna naleznete na této adrese: www.bkom.cz/parkovani

Doprava
Nejbližší zastávkou městské hromadné dopravy je zastávka Tábor. Podrobné informace k linkám tramvají a autobusů najdete na stránkách Dopravního podniku Brno www.brno.cz/doprava


Kulturní akce v Sono Centru
Mezi interprety, kteří v Sono Centru v posledních letech zahráli, patří např. Glen Hansard, Bill Bailey, Smokie, Kabát, Pražský výběr, Tři sestry, Priessnitz, Václav Neckář, Chinaski, Aneta Langerová, Nazareth, Lenka Dusilová, Jarek Nohavica nebo Kašpárek v Rohlíku.