Přeskočit na hlavní nabídku

Stavovské divadlo - vstupenky

Železná ulice / Ovocný trh, 11000 Praha 1, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Informace o místě konání

Stavovské divadlo

Jedno z nejstarších evropských divadel, ve kterém je od roku 1783 nepřetržitý divadelní provoz. Zhlédnout zde můžete představení Opery, Činohry a Baletu.

Parkování
Autem do parkingu Národního divadla
Do centra (Staré město), příjezd po Masarykově nábřeží směrem od Tančícího domu / od Mánesa, na vidlicové křižovatce před Národním divadlem vpravo do Divadelní ulice a vzápětí vpravo do Ostrovní ulice do parkingu Národního divadla. Parkovné činí 50 Kč/h.
Do Stavovského divadla pak pěšky po ulici Národní, dále 28. října, doleva ulicí Na Můstku, doprava do ulice Rytířská.

Další nejbližší hlídaná parkoviště
Obchodní dům Kotva (Revoluční 1/655, Praha 1), pak pešky ulicí Králodvorská na Ovocný trh.

Obchodní dům Palladium (Na Poříčí 1079/3a, Praha 1), pak pěšky ulicí Králodvorská na Ovocný trh, nebo k Prašné bráně ulicí Celetná na Ovocný trh.

Tramvají
Linkami denní tramvaje č. 2, 9, 18, 22 a 23 či linkami noční tramvaje č. 93, 97, 98 a 99 do zastávky Národní třída, pak pěšky po ulici Národní, dále 28. října, doleva ulicí Na Můstku, doprava do ulice Rytířská.

Linkami denní tramvaje č. 6, 8, 15 a 26 či linkami noční tramvaje č. 91, 94 a 96 do zastávky Náměstí Republiky, pak pěšky kolem Obecního domu k Prašné bráně, ulicí Celetná na Ovocný trh.

Linkami denní tramvaje č. 3, 5, 6, 9, 14, 24 či linkami noční tramvaje č. 91, 92, 96 a 98 do stanice Jindřišská, pak pěšky ulicí Nekázanka / Panská, doleva ulicí Na Příkopě a záhy doprava ulicí Havířská (z ul. Na Příkopě možno též pasáží Myslbek).

Metrem
Do přestupní stanice Můstek linek A a B (zelená a žlutá) a pak pěšky ulicí Na Můstku, doprava do ulice Rytířská.

Vstupenky je možné zakoupit ve všech pokladnách.
Vždy 45 minut před začátkem představení jsou otevřeny večerní pokladny v historické budově Národního divadla a ve Stavovském divadle.