Přeskočit na hlavní nabídku

Roxy - vstupenky

Dlouhá 33, 11000 Praha 1, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

15 akce/akcí

Vybrat datum

Počet zobrazených akcí: 15 z 15

Informace o místě konání

Roxy Praha

Roxy

Roxy bylo otevřeno v roce 1992 a od té doby patří mezi jedny z nejdůležitějších scén tuzemské taneční scény, kde se kromě parties uskutečnila také celá řada dnes již kultovních koncertů. V klubu Roxy je v prvním patře také kavárna, galerie a divadlo NoD.
Kapacita sálu je ke stání 750, k sezení pak 330 lidí. Roční návštěvnost klubu je zhruba 250 000 lidí.

Parkování
V centru města jsou rezidenční parkovací zóny a bez příslušného povolení nelze tato místa využít. Pro parkování doporučujeme využít návštěvnickou "oranžovu" zónu s parkovacími automaty.
Placené parkování naleznete v nedalekém obchodním centru Palladium. Více informací naleznete zde: www.palladiumpraha.cz/pro-motoristy.
Další venkovní hlídané parkoviště v blízkém okolí je umístěno v ul.Hradební nebo je možné využít podzemních garáží v ulici Pařížská - 1park.cz.

Doprava
Do Roxy se pohodlně dostanete městskou hromadnou dopravou. Nejbližší tramvajovou zastávkou je stanice Dlouhá Třída, kam se dostanete tramvajovými linkami č. 5, 8, 14.
Nejbližší zastávkou pražského metra je Náměstí Republiky. Pro bližší informace o jízdních řádech přejděte na stránky městské hromadné dopravy www.dpp.cz

Historie akcí
Roxy od svého otevření v roce 1992 hostilo celou řadu velkých hvězd hudebního světa. Z důležitých akcí jmenujme např. The Kills, Saxon, Gramatik, Lenny, Skyline, LP, Trentem?ller, Deftones, Goldfrapp, Tata Bojs, Machine Head, Within Temptation, Mig 21, John Cale, Tegan and Sara nebo např., DJ Loutka.

Facebook_ClubRoxyPrague
Facebook_NoD