Přeskočit na hlavní nabídku
Ara Malikian

Ostatní žánry / Různé žánry

Vstupenky - Ara Malikian

4 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 2

Mezinárodní akce

Počet akcí: 2

Ara Malikian - více informací

ZMĚNA TERMÍNU

Informace ohledně přeložení koncertu Ari Malikiana na termín 4.5. 2021


Na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví se vedení společnosti Joker Media Ltd. organizující koncert světového houslisty Ari Malikiana, který se měl konat 4. dubna 2020 a následně 1.10 2020 rozhodlo, že přesune termín koncertu na 4. května 2021.

Společnost nechce situaci kolem onemocnění COVID-19 podceňovat a diváky vystavovat zbytečným komplikacím a nebezpečí. Sám Ara Malikian se na koncert moc těší, že i když se koncert přesouvá, divákům může slíbit, že se bude jednat o nezapomenutelný zážitek.

Co se týče vstupenek, diváci, kteří si vstupenky již zakoupili, zůstávají jim a jsou stále platné, tudíž není nutné je vyměňovat za nové. V případě, že se rozhodnete požádat o vrácení vstupného, kontaktujte prosím Ticketmaster.

______________________________________________

Slavný houslista Ara Malikian uvádí svou novou show "Royal Garage World"

Ara Malikian je nejen mimořádně nadaným interpretem, ale i geniálním skladatelem. Jeho hudba je stejně pestrá a zajímavá jako jeho původ. Libanonec arménského původu, momentálně žijící v Madridu, slučuje ve svém hudebním stylu prvky prvky židovské, arabské, cikánské. Oblíbil si falmengo a argentinské tango. Často využívá motivy balkánské hudby. Momentálně světu představuje svoji novou show “Royal Garage World”. Ara Malikian nahrál více než 40 alb, vytvořil svůj vlastní orchestr a účastnil se mnoha představení. Jeho poslední dvě turné “15” a “Tour of Violin” se promítala i do zahraničí. Své umění předvedl v mnoha nejdůležitějších hlavních městech světa a koncertoval v nejprestižnějších sálech a divadlech na světě jako například Royal Albert Hall v Londýně, Tempodrom v Berlíne, Wizink Center v Madridu, pařížskou Olympii nebo velkokapacitní prostory jako Luna Park v Argentině, mezi něž se řadí i CEIP Nou Pedro Alcázar.

Koncertoval v mnoha nejdůležitějších hlavních městech světa jako například Londýn, Paříž, Řím, Moskva, Buenos Aires, Mexico City, Lima, Santiago de Chile, Beijing, Hongkong, Istanbul, Bělehrad, Bratislava, Madrid, Lisabon, Berlín.