Přeskočit na hlavní nabídku
Rose Tattoo

Rock / Pop

Vstupenky - Rose Tattoo

1 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Česká republika: nebyly nalezeny žádné nadcházející akce

Co takhle vyrazit na akce uvedené níže?

Mezinárodní akce

Počet akcí: 1

Rose Tattoo - více informací

„All I need is a Rock 'n' Roll band and somewhere new to play“ je úryvek prvního songu "Rock 'n' Roll Outlaw" na debutovém albu australských Rose Tattoo.

Dnes, o více než 40 let později jsou songy kapely i toto legendární album, a hlavně nadšení z hraní na podiích stále silné a díky nejvěrnějším příznivcům pořád mohou stát na předních evropských scénách!

V roce 1976 položily tyto ikony hard rocku základ pro svou kariéru, která si už dnes skutečně zaslouží atribut „legendární“.

Ve svých počátcích prošla kapela radikálními personálními proměnami a se změnami ve složení se kapela potýkala i později během svého působení. V roce 1987 se pak kapela ROSE TATTOO na více než deset let rozpoustila, s krátkou přestávkou v roce 1993, kdy vyrazili s Guns N' Roses na australské turné.

K obnovení kapely, které je často přirovnáváno jako vzkříšení Fenixe z popela Rock 'n' Rollu, došlo v roce 1998 a trvá až dodnes. Speciální kombinace Rock'n' Rollu, Blues, Punku a Heavy Metalu v kombinaci s čistou energií, kterou Rose Tattoo přináší, dodnes oslovuje širokou škálu diváků. Basista Mark Evans, rytmický kytarista Bob Spencer, typická klouzavá kytara Dai Pritcharda a samozřejmě legendární Angry Anderson jsou dnes motorem, který pohání kapelu, ať už jsou kdekoliv.