Přeskočit na hlavní nabídku
O2 arena

O2 arena - vstupenky

Českomoravská 2345/17, 19000 Praha 9, Česká republika

Vyhledat trasu(Otevře se v nové záložce)

53 akce/akcí

Vybrat datum

Počet zobrazených akcí: 20 z 53

Informace o místě konání

O2 arena

O2 arena patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 20 tisíc míst. Je každoročně dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí. Byla otevřena v roce 2004 při konání mistrovství světa v ledním hokeji a akce v ní za patnáct let existence navštívilo přes deset milionů diváků.

O2 arena se nachází v severovýchodní části Prahy, vzdálené zhruba 10 km od centra města Má výhodnou polohu mezi vnitřním silničním okruhem pro dopravu z jiných částí metropole a vnějším silničním okruhem s krátkým napojením na výpadovou radiálu a mezinárodní dálniční síť.
O2 arena nabízí prostor, který umožňuje více než čtyřicet prostorových, funkčních nebo technických proměn plochy a hlediště. Při koncertu může maximální kapacita O2 areny dosáhnout až 20 000 diváků. Moderní technologie v O2 areně zahrnují například videokostku, vnitřní televizní okruh, displejové fasády, vlastní televizní studio, posuvné tribuny, špičkovou akustiku, světelný park i vyspělé telekomunikační vybavení.
Vedle standardních diváckých prostor nabízí O2 arena privátní prostory pro nájemce skyboxů a klubových sedadel. Samozřejmostí jsou obchodní plochy se zázemím, řada salónků, restaurací a barů, stejně jako prostory pro tiskové konference, semináře nebo kongresy.

O2 arenu vlastní a provozuje společnost Bestsport, a.s., která je členem skupiny PPF. Skupina PPF investuje do různých odvětví, jako jsou především bankovní a finanční služby, telekomunikace, nemovitosti, strojírenství, biotechnologie a pojišťovnictví. PPF působí v Evropě, Asii a Severní Americe. Skupina vlastní aktiva převyšující 45 miliard eur (k 31. 12. 2018).

VÍCE o O2 areně ZDE

Návštěvní řád

Provozní řád